Mortal Kombat X Mobil Dünya'ya Adım Atıyor - Teknofeed.COM

Mortal Kombat X Mobil Dünya’ya Adım Atıyor

 Mortal Kombat X Mobil Dünya’ya Adım Atıyor
Okunuyor Mortal Kombat X Mobil Dünya’ya Adım Atıyor

PC ve Konsol kategorileri için duyurulan, yılların 2015’e kadar sürüklediği efsanevi serinin son oyunu Mortal Kombat X mobil platforma da adım atmaya hazırlanıyor.

Mortal Kombat X

Geçtiğimiz aylarda yapımcı firma NetherRealm Studios tarafından serinin 10. oyunu olacak olan Mortal Kombat X ile ilgili tanıtıcı videolar yayınlanmıştı. Hayran kitlesinin büyük bir kısmının fazlasıyla ilgisini çeken ve ağzını sulandıran bu tanıtımlar, oyunun bizlere görsel bir şölen yaşatacağının en önemli göstergeleriydi. Nisan 2015‘te PC, Xbox 360, Xbox 720, PS 3 ve PS 4 platformları için piyasada olacağı duyurulan oyun için, iki yeni platforma daha çıkacağı müjdesi verildi.

Mortal Kombat X’in içeriğinde olacağı platformlar arasına iOS ve Android’in de eklenmesiyle birlikte, bu platformların yapımcılığını da Warner Bros. üstlenecek. Oyun mobil platformlarda ücretsiz olacağı gibi, uygulama içi satın alımlar da mevcut olacak.
Yepyeni ve gelişmiş grafikleriyle mobil cihazların dahi donanımlarını zorlaması beklenen MK X için, yeni bir tanıtım videosu da yayınlandı.

Bir önceki yazımız olan Football Manager 2015, PlayStore'da Ön Siparişe Sunuldu başlıklı makalemizde football manager 2015, futbol ve menajer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın