Mortal Kombat X'in Çıkış Tarihi Duyuruldu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Mortal Kombat X’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

 Mortal Kombat X’in Çıkış Tarihi Duyuruldu
Okunuyor Mortal Kombat X’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

Dövüş oyunu denildiğinde oyun dünyasında akla gelen iki dev isim var: Street Fighter ve Mortal Kombat. Söz konusu iki oyundan biri olan Street Fighter’ın yapımcısı CapCom tarafından yapılan açıklamada, serinin beşinci oyununun en geç gelecek yılın yaz döneminde piyasada olacağını duyurmuştu. Bu duyurudan sonra gözler tabii ki Mortal Kombat serisinin yakın zamanda gelmesi beklenen yeni oyununa çevrildi.

Mortal Kombat X

En az Street Fighter serisi kadar köklü bir yapım olan Mortal Kombat’ın yeni üyesi olmaya hazırlanan Mortal Kombat X oyununun çıkış tarihi bugün itibariyle kesinlik kazandı. Yapımcı firma tarafından yapılan açıklamada oyunun 14 Nisan 2015 tarihinde raflarda olacağına değinildi. Aynı zamanda dikkat çekici bir detay Mortal Kombat X’in yalnızca PlayStation 4 ve Xbox One’da değil, Playstation 3 ve Xbox 360 gibi eski nesil konsollarda da yer alacağı oldu. Oyunun en ilginç detayı ise MK serisinin PC’de oynanabilir ilk oyunu olacak olması.
Seven sevmeyen, çoğu oyuncu kitlesinin heyecanla beklediği Mortal Kombat X’i aktif olduğu zamandan itibaren ön sipariş yolu ile arşivlerine katanlar, oyun içerisinde ‘Goro’ isimli karaktere de sahip olabilecekler. Takipte kalınmalı…

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın