Teknoloji Blogu

Mortal Kombat X’in Çıkış Tarihi Duyuruldu

0

Dövüş oyunu denildiğinde oyun dünyasında akla gelen iki dev isim var: Street Fighter ve Mortal Kombat. Söz konusu iki oyundan biri olan Street Fighter’ın yapımcısı CapCom tarafından yapılan açıklamada, serinin beşinci oyununun en geç gelecek yılın yaz döneminde piyasada olacağını duyurmuştu. Bu duyurudan sonra gözler tabii ki Mortal Kombat serisinin yakın zamanda gelmesi beklenen yeni oyununa çevrildi.

Mortal Kombat X

En az Street Fighter serisi kadar köklü bir yapım olan Mortal Kombat’ın yeni üyesi olmaya hazırlanan Mortal Kombat X oyununun çıkış tarihi bugün itibariyle kesinlik kazandı. Yapımcı firma tarafından yapılan açıklamada oyunun 14 Nisan 2015 tarihinde raflarda olacağına değinildi. Aynı zamanda dikkat çekici bir detay Mortal Kombat X’in yalnızca PlayStation 4 ve Xbox One’da değil, Playstation 3 ve Xbox 360 gibi eski nesil konsollarda da yer alacağı oldu. Oyunun en ilginç detayı ise MK serisinin PC’de oynanabilir ilk oyunu olacak olması.
Seven sevmeyen, çoğu oyuncu kitlesinin heyecanla beklediği Mortal Kombat X’i aktif olduğu zamandan itibaren ön sipariş yolu ile arşivlerine katanlar, oyun içerisinde ‘Goro’ isimli karaktere de sahip olabilecekler. Takipte kalınmalı…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL