Teknoloji Blogu

Moto G8 Power, Önemli Tasarım Öğelerini Ortaya Çıkarıyor

Ekim ayında Motorola, Brezilya’da Moto G8 Plus ve Moto G8 Play telefonlarını piyasaya sürdü. Moto G8 Power’ın söylentileri, G8 Plus ve G8 Play’in piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra internet turlarını yapıyor. Zor Moto G8 Power (kod adı Sofia) kısa süre önce ABD’de FCC (Federal İletişim Komisyonu) sertifikası aldı. Moto G8 Power’ın dava göstergeleri, Çinli perakendeci Alibaba’da tasarımını ortaya çıkarmak için ortaya çıktı.

Moto G8 Power

Motorola G8 Power Tasarımı ve Teknik Özellikleri

Görüntülerden yola çıkarak Moto G8 Power, ekranın sol üst köşesinde delikli bir kamera taşıyor. G8 Power’ın gerçekten delikli bir ekrana sahip olup olmayacağına dair bir onay yok, çünkü bazı raporlar su damlası çentikli bir ekranı olacağı iddia etti. Hoparlör ızgarasının yanında alt yüzeyde bir USB (muhtemelen microUSB) ve üst kenarda 3,5 mm kulaklık bağlantı noktası var gibi görünüyor.

Arkada, Moto G8 Power, bir LED flaş modülü ile birlikte dört kamera kurulumuna sahiptir. Kamera kurulumu, flaş birincil lensin yanında olacak şekilde dikey olarak hizalanır. Motorola logosu için bizi parmak izi tarayıcısı olarak ikiye katlayabilecek bir kesme var.

Moto G8 Power Teknik Özellikleri

FCC belgelerine göre, Moto G8 Power’ın en önemli özelliği 5.000 mAh bataryası. Cihaz muhtemelen 6.2 ile 6.3 inç arasında bir ekrana sahip ve Snapdragon 665 mobil platformu tarafından sürülecek. Cihaz, kutudan çıkmış Android 10 ile donatılmış olmalı ve çift bantlı 5G Wi-Fi’yi desteklemelidir. Akıllı telefon 157,9 x 75,8 mm boyutlarında.

Motorola Razr Ertelendi

İlgili haberlerde Motorola, Motorola Razr 2019’un piyasaya çıkışını erteledi. Kapaklı katlanabilir telefonun, Kuzey Amerika’da 26 Aralık’tan itibaren ön siparişler için yükselmesi bekleniyordu. 9 Ocak’ta piyasaya sürülmesi gerekiyordu. Lenovo’ya ait şirket, yüksek talep ve tedarik sorunları nedeniyle cihazın varışının ertelendiğini iddia etti. Ayrıca, “orijinal kullanılabilirlik zaman çizelgemizden önemli bir değişiklik beklemediklerini” belirtti.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku