NBA Live 2014 Beklenenin Gerisinde Kaldı - Teknofeed.COM

NBA Live 2014 Beklenenin Gerisinde Kaldı

 NBA Live 2014 Beklenenin Gerisinde Kaldı
Okunuyor NBA Live 2014 Beklenenin Gerisinde Kaldı

Yapımcı firma EA Sports tarafından Xbox One ve PlayStation 4 için optimize edilen NBA Live 2014, geçtiğimiz günlerde oyun dünyasına katılmıştı. Büyük umutlar ile piyasaya sürülen oyun inceleme puanları ile hayal kırıklığı yarattı.

NBA2K14_burgazturk

Electronic Arts Sports yeterince iyi olmadığı nedeniyle NBA Live serisine bir süre ara vermişti ve geçtiğimiz günlerde de yeni üyeyi aramıza katmıştı. Yeni nesil konsollar için oyun dünyasına giren NBA Live 2014, oyun severlerin beklentisinin oldukça uzağında kaldı. Yapımcı firmanın spor oyunlarında kullanacağını açıkladığı Ignite Engine isimli grafik motoru kullanılan oyun, fazlasıyla olumsuz eleştirilere maruz kaldı.
Dünyanın önde gelen oyun mecralarından biri olan Metacritic‘ten 45 gibi düşük bir inceleme puanı alan NBA Live 2014, en büyük rakibi NBA 2K14’ün fazlasıyla gerisinde kaldı. Metacritic bu listede NBA 2k14’e 87 puan verirken NBA Live 2014’e bu derece düşük bir puan vermesi mutlaka EA Sports’ta ciddi bir yara açmıştır. Firmanın durumu düzeltme adına ne gibi hamleler yapacağını da zaman gösterecek, takipte kalın…

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın