Netflix'ten Bağımlılık Yapacak Yeni Dizi: Maniac - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Netflix’ten Bağımlılık Yapacak Yeni Dizi: Maniac

 Netflix’ten Bağımlılık Yapacak Yeni Dizi: Maniac
Okunuyor Netflix’ten Bağımlılık Yapacak Yeni Dizi: Maniac

True Detective dizisinden hatırlayacağımız ünlü yönetmen Cary Fukunaga tarafından çekilen, Netflix orijinal yapımı Maniac dizinden ilk resmi fragman geldi.

2014 yılında çıkmış olan ve aynı ismi taşıyan Maniac adlı yapımdan uyarlanan 2018 yapımı Netflix Maniac dizisi, bir akıl hastanesinde yatan iki birbirinden alakasız hastaların üzerinde yapılan farklı deneyleri konu alan Maniac dizisi, gerçekten farklı konusu ve sağlam oyuncu kadrosu ile bağımlılık yapacak cinsten olduğunu belirtebiliriz.

Başrollerin de Annie Landsberg (Emma Stone) ve Owen Milgrim (Jonah Hill) gibi harika isimler yer almakta ve senaristlik görevini ise Fukunaga ve Patrick Somerville gibi isimler üstlenmiş durumda.

Orijinal Netflix dizisi Maniac, 21 Eylül’de izlenebilir durumunda olacak.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın