Nexus 5 İle İlgili Sızıntılar Artmaya Devam Ediyor - Teknofeed.COM

Nexus 5 İle İlgili Sızıntılar Artmaya Devam Ediyor

 Nexus 5 İle İlgili Sızıntılar Artmaya Devam Ediyor
Okunuyor Nexus 5 İle İlgili Sızıntılar Artmaya Devam Ediyor

google-logo

Google‘ın LG ile ortaklaşa ürettiği Nexus 5 akıllı telefonuyla ilgili sızıntılar gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu hafta içerisinde duyurulması beklenen yeni ürün ne yazıkki daha resmiyet kazanmadı.

nexus-5-play-store-16-gb

Ancak ürün ile ilgili sızıntılarada hergün yenisi ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Google Play Store‘un donanım sayfasında kısa süreliğine yayına giren Nexus 5, bir süre sonra hemen kaldırıldı. O sayfaya denk gelen kullanıcılar ise ekran görüntüsü almayı ihmal etmedi.

nexus-5-google-play

Bu ufak hata ile Nexus 5’in resmi fiyatıda belli oldu diyebiliriz. İlgili sayfada 349 dolar olarak gözüken yeni ürün ile ilgili bugünde beyaz renginin kutusunun resmi ortaya çıktı.

nexus-5-beyaz-kutusu

Nexus 5’in donanımsal özellikleri ise 4.95 inç büyüklüğünde 1080p ekran, 2.3 GHz hızında dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, LTE ve maksimum 32 GB dahili hafıza gibi teknik özelliklere sahip olacağı düşünülüyor.

Google, yeni telefonunu 28 Ekim tarihinde, Android 4.4 KitKat ile birlikte duyurulması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'liler Bayramda 1.3 Milyar Dakika Konuştu başlıklı makalemizde bayram, bayram konuşmaları ve bayramda ne kadar konuşuldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın