Teknoloji Blogu

Nokia tablet sektörüne giriş yapabilir

0

Yılların eskitemediği Nokia, şu aralar en verimli dönemini geçiriyor. Akıllı telefon sektöründe kendisini kanıtlayan Nokia, tablet bilgisayar üretebileceğinin haberini verdi.
microsoft-surface

İlk çıkardığı tablet bilgisayardan sonra devamını getirmeyen Nokia, yenilenen tablet bilgisayar sektörüne giriş yapabilceğinin sinyalini verdi. Son zamanlarda Lumia serisi telefonlarla popülaritesini arttırırken, Symbian‘ı bıraktıktan sonra Windows Phone ile yoluna devam etti.
Şirketinin CEO’su yaptığı bir konuşmada stratejik ortağı Microsoft‘un tableti ‘Surface‘in satış durumuna göre bu sektöre girebileceği, eğerki yaparlarsada Windows‘un işletim sistemi kendilerine daha yakın olduğunu belirtti.

Bir önceki yazımız olan BlackBerry 10 lansmanında hangi cihazlar tanıtıldı ? başlıklı makalemizde blackberry, blackberry 10 ve Q10 hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et