Nokia Türkiye'nin Genel Müdürü değişti - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Nokia Türkiye’nin Genel Müdürü değişti

 Nokia Türkiye’nin Genel Müdürü değişti
Okunuyor Nokia Türkiye’nin Genel Müdürü değişti

Daha önceden Nokia’nın Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörlüğü yapan Sertaç Şener, Nokia Türkiye’nin Genel Müdürlüğüne atandı. Boğaziçi Üniversite’sinin Uluslararası ilişkiler ve Siyaset Bilimi bölümünden mezun olan Şener, mobil iletişim sektöründe 15 senelik deneyime sahip. Avea’da da Ortaklık Yönetimi Direktörlüğü yapan Şener, orada da bir senelik çalışmıştı.

Sertaç Şener

Sertaç Şener, ülkemiz de ki Nokia Lumia lansmanını üstlenmişti. “Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen markalarından olan Nokia’da çalışmak benim için gurur kaynağı” diyen Şener, aynı zamanda “Nokia Türkiye olarak, bir milyar Nokia kullanıcısını daha birbirine bağlamak için üstümüze düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız” dedi.
Yeni görevine ise 1 Mayıs itibariyle başlayacağı açıklandı.

Bir önceki yazımız olan HTC One M8'in plastik kasalı versiyonu çıkabilir başlıklı makalemizde htc, HTC One M8 ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın