Nokia'nın 2016'da Önemli Planları Var - Teknofeed.COM

Nokia’nın 2016’da Önemli Planları Var

 Nokia’nın 2016’da Önemli Planları Var
Okunuyor Nokia’nın 2016’da Önemli Planları Var

Bir süre önce Microsoft tarafından satın alınan Nokia şirketi, 2016‘ya hızlı giriş yapmayı planlıyor. Microsoft’a satıldıktan sonra kaderi değişen Nokia, Samsung ve Apple’la daha sert rekabet etmek istiyor. Özellikle orta segment telefon piyasasına bir hayli hakim olan Nokia, bir zamanların en çok konuşulan teknoloji şirketiydi. Geçtiğimiz haftalarda da yeni modeller duyuran şirkette çalışmalar son sürat devam ediyor.

nokia-sirket-haberi

Sanal gerçekçilik ve daha bir çok konuda çalışmalar sürdüren Nokia, bünyesinde 10.000’den fazla patent barındırıyor. Nokia N1 tablet benzeri girişimide bulunacağı 2016’da, mobil cihaz piyasasında yerini sağlamlaştırmak ve arttırmak istiyor. Geçtiğimiz haftalarda haberini yaptığımız Alcatel-Lucent şirketini satın alan Nokia, bu şirket bünyesinde geliştirilmekte olan her şeyi kendi bünyesinde geliştirmeye devam edip daha da güçlenecek.

Bir önceki yazımız olan Apple Çevresel Sorumluluk Raporunu Açıkladı başlıklı makalemizde apple, Apple Doğayı Ne kadar kirletiyor ve Apple'ın Çevre Raporu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın