Nokia'nın Android cihazı ne zaman geliyor? - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Nokia’nın Android cihazı ne zaman geliyor?

 Nokia’nın Android cihazı ne zaman geliyor?
Okunuyor Nokia’nın Android cihazı ne zaman geliyor?

nokia-haber-burgazturk_1

Microsoft tarafından satın alındıktan sonra kaderi olumlu şekilde gelişen Nokia, yakında Android işletim sistemli bir cihazla karşımıza çıkabilir. Özellikle Lumia serisiyle bütünleşen Windows Phone işletim sistemine ek olarak rakibi Android işletim sistemli bir telefon çıkartabilir.

Nokia X adıyla geleceği tahmin edilen Android işletim sistemli cihaz ile ilgili olarak aktarılan bilgilerde cihazın arayüzü Android barındırmasına rağmen Windows Phone tarzı uyandıracak. Farklı renklere bürünecek telefon, Lumia serisinden farklı olmayacak.

nokia-x-android-haber

Çeşitli kaynaklar da bu telefon için farklı dedikodular dolaşıyor. Bunlardan birisi de X’in 4 inç ekrana sahip olacak ve Qualcomm S4 işlemci barındıracak ve 512 MB RAM’ı bulunacak. Buna ek olarak 3 megapiksel kamera, 4 GB dahili hafıza ve çift sim kart desteğinin olabileceği düşünülüyor.
Nokia bu yeni cihazınızı 25 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte tanıtabilir.

Bir önceki yazımız olan Soundcloud.com'a Erişim Kapatıldı! başlıklı makalemizde manşet, SoundCloud ve SoundCloud kapatıldı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın