Teknoloji Blogu

Normal Antivirüs mü İnternet Security mi?

0

Bilgisayar kullanıcılarının anti virüs seçme konusunda yaşadığı görüş farklılığından biriside “normal antivirüs mü internet security mi?”.

antivirus-mu-internet-security-mi

Güvenliğine önem veren kullanıcılar, anti virüs satın alırken bu iki seçenek arasında kalabiliyorlar. İkisi de farklı şeylermiş gibi gözükse de aslında ikiside aynı şey!. Normal antivirüs programı sadece bilgisayarınızı anlık virüs koruması yaparken, internet security buna ek olarak internetten de gelebilecek virüslere karşı sizi koruyor. Çeşitli ağ saldırıları, virüs bulaşmış internet sitelerinden gelebilecek tehlikelere karşı birebir olan internet security, özellikle bankacılık işlemleri yapanlar için olmazsa olmaz diyebiliriz.

antivirus-mu-internet-security-mi2
Eğer ki imkanınız varsa anti virüs tercihlerinizi internet security özelliğide bulunan programlardan yapmanızı öneririz. Bu konuda Kasperksy İnternet Security 2015’i tavsiye edebiliriz.

(Kaspersky kullananlar için öneririz: Kaspersky Lisansınızla Sürüm Yükseltmek)

Bir önceki yazımız olan Reklam Virüslerini Temizleme Aracı başlıklı makalemizde AdwCleaner, Reklam virüslerini temizleme ve Reklam yazılımlarını temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et