Teknoloji Blogu

NVIDIA’dan yeni teknoloji: Face Works

0

nvidia-logo

Teknoloji dünyasının dev ismi NVIDIA, gelecekteki oyunlardaki yüz ifadelerinin nasıl olabileceğini kullanıcılara “Face Works” adı altında gösterdi.

Geçmişten günümüze, oyunların muhteşem bir gelişim içerisinde olduğu malum. Oyuncuların da son dönem oyunlarından beklentileri büyüyor ve, yapımcı firmalardan oyunların grafiklerini gerçeğe daha da yaklaştırmalarını istiyorlar. NVIDIA da oyuncuların seslerine kulak verip, yeni sistemler geliştiriyor ve son geliştirdiği sistemi, geçtiğimiz günlerde tanıttı.

Face Works adı altında gelecekteki oyunlardaki yüz ifadelerinin nasıl olacağını oyunculara sunan NVIDIA, gelecek hakkında olumlu konuştu. Lâfı fazla uzatmadan, sizi bu tanıtım ile baş başa bırakayım…

Bir önceki yazımız olan Vine videoları internet sitelerine eklenebilecek ! başlıklı makalemizde vine, vine embed ve vine videolarını siteye koyma hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et