Teknoloji Blogu

Ödül Almış Oyunlar

0

Hazır 2016’da yaklaşmışken yeni yeni oyunlar tanıtılıyor fakat bu yeni oyunlar eski oyunların yerini alabilir mi? Yeni oyunlar ne kadar yeni ve ne kadar sizleri heyecana sürekleyebilir? Bizce eski oyunların yerini asla hiç bir yeni oyun tutamaz ve eski oyunların aldığı ödülleri asla alamazlar! İşte sizlere mükemmel oyun listemiz!

en-cok-oynanan-online-oyunlar

Eskilerden hangi oyunları oynuyorsunuz veya bu oyunlar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Gta Vice City, Call Of Duty, Battlefield daha nice eski oyunların hepsini bilgisayarımızdan veya oyun konsollarımızdan deliler gibi oynadık ve her görev bölümünde ayrı bir aksiyon ile karşılaştık. Peki bu oyunların ödül aldığını biliyormusunuz? Bizce hayır, belki de sadece oyunu oynamak için oynuyorsunuz yani sizin için hangi ödülü aldığı önemli değil fakat bundan sonra oyun oynarken bu kritere dikkat edeceğinize eminim. Aslında sizlere tanıtacağımız oyunlar pek eski değil ama 2 – 3 yıllık geçmişleri bulunuyor ve Dünya’nın en çok oynanan oyunlar listesinde ilk sıraları çekiyorlar.

  • League Of Legends : 2013 yılında Riot Games tarafından duyurulan bu oyun şimdilerin en çok oynanan oyunları arasında 1. sırada yer alıyor ve her geçen gün oyuncu kitlesi artıyor. Bu oyunun ödülü; ”Dünya’nın en çok oynana oyunu olması” olarak almış. LoL serüvenine sizlerde katılmak istermisiniz? O halde haydi minionlarla savaşın, ezeli rakiplerinizi teker teker ezin!
  • Minecraft : Hatırlarsanız bu oyun bir ara ülkemizde yasaklanmıştı ve oynanmasına izin verilmiyordu. Dünya’nın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Minecraft oyununu niçin engellediler, neden yasakladılar halen anlam veremiyoruz. Sizde bu oyunda kendinize yeni bir köy oluşturabilir veya gökdelen sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL