Teknoloji Blogu

PC’de yeni Bir Futbol Tecrübesine Hazır 0l!

101XP, EA ile yapmış olduğu yayımcılık anlaşması ile EA SPORTS FIFA Online 4’lük kısmı önümüzdeki sonbahar mevsimi içerisinde ülkemize getiriyor.

EA SPORTS FIFA Online Electronic Arts aracılığı ile bilgisayarlara özel geliştirilen ücretsiz birçok oyuncunun yer aldığı oyundur. Oyun severler, ülkemizde Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar ligi de dahil edilmiş bir şekilde 30’dan daha fazla uluslararası lig içerisinde bulunan ortalama 600 taneden daha fazla takım ile beraber 17 binin de üzerinde oyuncu arasından seçimler yapılarak, kendi kadrolarını kurma fırsatları sunuyor.

Oyunda bulunan tüm oyuncular, resmi 1v1 maçlarının yanı sıra lig maçlarına kadar birçok alanda arkadaşları ile oynama fırsatları elde edebilecekleri özel maçlar ile beraber değişik stratejiler kurabilecekler. Takım özelleştirmesi ile beraber Antrenör Modu ile oyun çıkması ile beraber herkes erişimlerini elde edebilecekler.

2021 sonbahar mevsimi içerisinde Türk kullanıcılara özel olarak yer alan EA SPORTS FIFA Online 4 oyuncu topluluklarının bir parçası olmayı başarabilecekler. Türk oyunculara özel olarak yerel hale getirilen ve tamamen dilimize çevrilmiş olan FIFA Online 4, fo4tr.101xp.com adresi aracılığı ile ücretsiz bir şekilde (oyun içi alım fırsatları bulunur) indirme olanakları verecek. Ülkemizde bulunan özel olan sunucuların yanı sıra mükemmel optimizasyon fırsatları sayesinde bilgisayar için düzenlenmeleri yapılan değiştirilebilir kontroller aracılığı ile adeta tüm oyuncular rahat bir oyun deneyimine sahip olabilecek.

Kendi sesleri ile oyuna katılım sağlayabilen spiker ve yorumcuların kimler olduğu da çok yakın zamanda duyurularla gelecek. Oyun için bu zamana kadar ortalama olarak 300 saate yakın bir seslendirme meydana geldi. Futbol sever herkesin alışık oldukları spikerlik ile yorumculuk fırsatları sayesinde oyuncular kendilerini gerçek bir futbol maçı içerisinde gibi hissedebilecekler.

Dünyaca ünlü olan birçok futbolcunun da bulunduğu duyuru fragmanına erişmek isteyenlerin alttaki videoya tıklaması yeterli olacak.

Oyun içerisinde özel ödülleri kazanabilmek, oyun ile ilgili olan tüm haberleri anlık olarak takip edebilmek için resmi yarışmalarda yer alabilmek adına kişilerin EA SPORTS FIFA Online 4 resmi internet sitesi olarak bilinen fo4tr.101xp.com adresine kayıt olmaları birçok fırsatları sunacaktır.

Birçok değerli ögeye sahip olan Kulüp Paketleri de anlık olarak sitemize özel fiyatlar ile satışlara sunulmakta. Yer alan ögeler içerisinde kaliteli olan oyunculardan haftalık olarak yer alan VIP erişimleri ile beraber milyonlarca oyun içinde kullanılacak paralar da ön plana çıkıyor.

Erken Erişim Günleri içerisine katılarak sizler de oyunu ilk defa deneme şansını kaçırmayın. Erken erişim günleri için net olan tarihler de ilerleyen günler içerisinde duyurular kısmında yer alacak. İnstagram, Facebook, Discord ve Youtube sayfalarımızı takip ederek güncel olan oyun haberlerini anlık olarak sizler de öğrenebileceksiniz.

İletişim E-Postası: [email protected]

101XP; Avrupa, Rusya ve ABD’de geniş bir çevrimiçi oyun kataloğu bulunan, kendi yenilikçi oyun platformuna sahip, uluslararası bir oyun yayımcısı ve geliştiricisidir. Şirketimiz aynı zamanda Facebook, Steam, Google Play ve App Store gibi büyük uluslararası platformlarda ve Rus platformlarında oyunlar yayımlar. Resmî internet sitesi: https://101xp.com/

EA, EA SPORTS ve EA SPORTS logoları Electronic Arts Inc. ticari markalarıdır. Resmî FIFA lisanslı ürünü. © FIFA ve FIFA’nın Resmî Lisanslı Ürün Logoları FIFA’nın telif hakkıdır ve/veya ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. Electronic Arts Inc. lisansı altında geliştirilmiştir.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku