Teknoloji Blogu

PES 2015, Eylül Ayında Kullanıcılarıyla Buluşacak

0

Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015), gelen son bilgilere göre 17 Eylül tarihinde demo olarak karşımıza çıkacak. PES 2014’te istediklerini alamayan kullanıcılar, bu versiyondan bir hayli umutlu. PES 2014’ün grafiksel açıdan yaşattığı hayal kırıklığına derman olacak PES 15’te büyük değişimler olduğu söyleniyor.

PES2015-teknofeed

Özellikle FIFA 2015’te Süper Lig takımlarımızın yer almasıyla Türk kullanıcılarının PES’e oranla FIFA’yı tercih edileceği düşünülüyor. Yapılan açıklama da aynı zamanda kapak fotoğrafına da yer veren şirket, PES 2015’in tamamlanmış versiyonunu 13 Kasım‘da piyasaya sürülecek. PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One platformlarında yer alacak oyunun şuan için kesinleşmiş bir fiyatı yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL