PES 2019 Demo Çıkış Tarihi Belirlendi - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

PES 2019 Demo Çıkış Tarihi Belirlendi

 PES 2019 Demo Çıkış Tarihi Belirlendi
Okunuyor PES 2019 Demo Çıkış Tarihi Belirlendi

Konami her sene olduğu gibi bu sene de FİFA serisinin gölgesinde kalacak mı ? UEFA ile anlaşmasını kaybeden Konami firması gün geçtikçe oyuncu kaybetmeye devam ediyor. Pes serisinin devam oyunu olacak olan PES 2019 demo oynanışı yakın zamanda oynanabilir hale gelecek. Pes 2019 demo çıkış tarihi Konami geçtiğimiz gün açıkladı ve 8 Ağustos 2018 tarihinde steam üzerinden indirilip test edilebilecek.

PES 2019 bildiğiniz üzere 30 Ağustos tarihinde PC, Xbox ve PS4 platformlarına aynı anda çıkışını yapacak. Siz de oyunu satın almadan önce mutlaka denemek isteyenlerdenseniz, 8 Ağustos tarihinde demo oyununu indirip deneme şansına erişebileceksiniz.

PES 2019 Demo Tanıtım Videosu

PES 2019 demosunda toplam 12 adet takım yer alacak, Barcelona, Schalke 04, Liverpool, Inter, Milan, Monaco, Sao Paulo, Flamengo, Palmeiras, Colo-Colo Arjantin ve Fransa takımları ile PES 2019 test etme şansına sahip olacaksınız. Pes 2019 demo içerisinde dilerseniz de online olarak maç yapabileceksiniz. Demoyu oynamanız gereken PC, PS4 veya Xbox sahibi olmanız yeterli olacak.

Sizde PES serisi FİFA ile yarışacak durumda mı ? Yorum kısmından sizde fikirlerinizi bize iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın