Teknoloji Blogu

Photoshop 25. Yaşını Kutluyor

0

Thomas Knoll tarafından 1987 yılında Macintosh bilgisayarlarda resim düzenleme amacıyla temelleri atılan Photoshop, 1988 yılında Adobe firması tarafından satın alındı.

adobe-25-yil-teknofeed

Dijital medyanın vazgeçilmez programı olan Photoshop, internet ve bilgisayar piyasasında çığırlar açmış içerisinde ki özellikleri sayesinde kendi sektörünü oluşturmayı başarmış. Adobe Photoshop olarak 19 Şubat 1990 yılında ilk çıkışını yapan program, 1.0 sürümüyle beğenileri kazandıktan sonra kendini geliştirerek günümüze kadar gelmiş.
Adobe’un resmi blog sayfasında yapılan duyuruda, programın 25. yaşını kutladıkları için çok memnun olduklarını ve tüm ekibe teşekkür ettiklerini belirttiler.

Şirketin resmi YouTube sayfasında ise 25. yılına özel video yayınlandı

Bir önceki yazımız olan YouTube, 10. Yaşını Kutluyor başlıklı makalemizde google, manşet ve youtube hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et