Teknoloji Blogu

PlayStation 4 v2.50 Güncellemesi Yarın Geliyor

0

Playstation 4 sistem güncellemesi yarın yapılacak. PS4 sahiplerinin oyun konsollarından daha fazla performans almasını sağlayacak güncelleme hata ve eksiklikleri giderecek.

playstation-4-guncelleme

“Yukimura” adı verilen güncelleme: yedek alma, arkadaş bulma, sistem fonksiyonları, DualShock 4, grafik arayüzü, remote ve sistem güncellemeleri için otomatik kurulum gibi özellikler getirecek. Playstation 4 için uzun zamandır beklenen bu güncellemenin yanında, PS Vita ve Playstation App’de güncellenecek. Bu gece itibariyle güncellenecek oyun konsollarıyla ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et