PlayStation All-Stars Battle Royale - İnceleme - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

PlayStation All-Stars Battle Royale – İnceleme

 PlayStation All-Stars Battle Royale – İnceleme
Okunuyor PlayStation All-Stars Battle Royale – İnceleme

Eminim çoğu oyuncu, birbirinden farklı oyunlarda yer alan güçlü karakterleri birbiri ile karşılaştırmanın hayalini kurmuştur. SuperBot Entertainment’in yapımı, Sony’nin dağıtımı ile (tahmin edeceğiniz üzere) PlayStation All-Stars Battle Royale ortaya çıktı ve bu düşünce hayata, PS3 konsoluna geçirildi.

Düşünmesi bile eğlenceli olan bu oyunu Sony geçtiğimiz aylarda E3 fuarında oyuncuların beğenisine sundu. Bu oyunda aklınıza gelebilecek bütün PS3 oyunlarının ana karakterleri mevcut. God of War’daki Kratostan tutun, Fat Princess’e kadar giden bu listede tabir-i caiz ise bütün PS3 demirbaşları bulunuyor. Ve bu karakterleri birbiri ile karşılaştırmak oldukça, hatta fazlasıyla eğlenceli (en az düşünmek kadar.).

Sony, bu oyunu piyasaya sürerken oluşturabileceği en iyi oyun konseptlerinden birini oluşturmuş. PS All-Stars Battle Royale‘i kesinlikle edinmelisiniz.

PLATFORM: PS3

“PlayStation All-Stars Battle Royale” DEĞERLENDİRME

+Artıları: Oldukça başarılı oyun konsepti,Farklı karakterleri birbiri ile takım halinde karşılaştırmak çok eğlenceli

-Eksileri: Grafikler biraz daha kaliteli olabilirdi

9,2

Bir önceki yazımız olan Bilgisayara Sıvı Dökülmesinde Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde anlatım, klavye ve Klavyeme su döküldü yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın