Playstation Mobile, 10 Eylül'de Kapanıyor - Teknofeed.COM

Playstation Mobile, 10 Eylül’de Kapanıyor

 Playstation Mobile, 10 Eylül’de Kapanıyor
Okunuyor Playstation Mobile, 10 Eylül’de Kapanıyor

Sony‘nin mobil oyun platformu Playstation Mobile, 15 Temmuz’dan itibaren hizmet vermeyi kesecek. PS Vita kullanıcılarının cihazlarından oynadığı oyunu, Playstation Mobile destekli diğer cihazlarda da oynayabilmesine imkan tanıyan platform, Eylül 2015‘de kepenkleri kalıcı olarak indirecek.

playstation-mobile-kapaniyor

PS Vita kullanıcılarına, daha üstün oyun deneyimi sunmayı amaçlayan Playstation Mobile’da bir çok farklı oyun mevcut. Telefonlarına oyunları daha önceden indiren kullanıcılar, oyunları oynamaya kesintisiz devam edecek olsalar da bu tarihten sonra yeni bir oyun indiremeyecekler. 2012 yılında hizmet vermeye başlayan platform, Playstation Mobile sertifikasına sahip cihazlarda kullanıma açılmış ve büyük ilgi odağı olmuştu.

Sony yetkilileri konuyla ilgili detaylı bir açıklama yapmamasına karşın, PSM’ı kullanmak isteyenler hemen burada ki adrese girerek telefonunu etkinleştirebilirler. PSM, sadece Sony, HTC ve bir kaç Android destekli markaya uyumlu.

Bir önceki yazımız olan Football Manager 2015, PlayStore'da Ön Siparişe Sunuldu başlıklı makalemizde football manager 2015, futbol ve menajer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın