Popüler PUBG Oyununa Yeni Karlı Harita Geliyor - Teknofeed.COM

Popüler PUBG Oyununa Yeni Karlı Harita Geliyor

 Popüler PUBG Oyununa Yeni Karlı Harita Geliyor
Okunuyor Popüler PUBG Oyununa Yeni Karlı Harita Geliyor

Son zamanların müthiş çıkış yakalan Battle Royale oyunu PUBG’den ardı ardına güzel haberler gelmeye devam ediyor. Ücretsiz olan rakibi Fortnite ile rekabet etmeye çalışan PUBG geliştiricileri Bluehole, hen yeni karlı harita için tarih verdi hem de merakla beklenen Sanhok haritası için önümüzde ki haftayı işaret etti.

PUBG Karlı Harita Ne Zaman Çıkıyor ?

Oyun severler tarafından bir hayli sevilen 4×4 haritası Sanhok bildiğiniz gibi kısıtlı dağıtılmış ve bir kod sayesinde oyunculara ulaştırılmıştı. Oyuncular tarafından oynandıktan sonra hatalar vs gibi sorunlar düzeltilmiş durumda olacak ki 22 Haziran 2018 tarihinde 4×4 haritası Sanhok tüm PUBG sahipleri ile buluşturulacak. Tek güzel haber tabi ki bu değil ! 🙂 Bir yılda yakındır geliştirilmeye devam eden karlı harita, bu zamana kadarki en kapsamlı ve güzel bir harita olacak deniliyor. Hem Pc hem de xbox one oyuncularına aynı anda verilecek olan bu harita güncellemesi, önümüzde 2019 kışında yayında olacak.

E3 2018 PUBG Tanıtımı

PUBG Karlı harita için bir hayli uzun bir süre var önümüzde, fakat önceki haritalardan edindiğimiz deneyimlere göre 1-2 ay içerisinde Test sunucularında ya da tekrar bir kod sayesinde oyun severlere denetmek için yeni harita aktif edilecektir. Umarız en kısa sürede sorunsuz bir şekilde güncellemeyi yayınlarlar. Bakalım bizleri önümüzde ki günlerde neler bekliyor ?

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın