Teknoloji Blogu

PS4 Satışları Tavan Yaptı

0

Geçtiğimiz yılın Ekim ve Kasım aylarında ciddi satış rakamları elde eden Sony, Şubat ayında elde ettiği 5,3 Milyon satış rakamını; yeni açıklanana rakamlara göre ikiye katladığı öğrenildi. Özellikle Nisan ayında elde ettiği 7 Milyon satış rakamını Temmuz 2014’te 10 Milyonu bulmasıyla firmanın büyük bir başarıya imza attığı görülüyor.

ps4-haber-teknofeed

Kısa sürede hızlı başarı elde eden Playstation 4, rakibi Xbox One’a oranla ezici üstünlük elde ettiği söyleniyor. Henüz net rakamlar açıklanmasa da Sony, Microsoft’un oyun konsolu Xbox One’a büyük fark attığı düşünülüyor.

Teknoloji mağazalarının raflarında 500 GB’lık versiyonunun 1,499 TL’den, 1 Oyunlu versiyonunun da 1,649 TL’den satıldığını belirtelim.

Bir önceki yazımız olan 25 Dolarlık Nokia 130 İle Tanışın başlıklı makalemizde manşet, nokia ve Nokia 130 hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et