Teknoloji Blogu

PUBG 19 Temmuz Güncellemesi 3.8GB Yeni Araba ve Silah Geldi

0

Son zamanların en popüler oyunu olan PUBG için geçtiğimiz gün tam 3.8 GB boyutunda yeni güncellemesi yayınlandı. İşte PUBG 19 Temmuz güncellemesi ile ilgili detaylara ve gelen yeniliklere bir göz atalım.

19 Temmuz tarihinde gelen yeni güncellemenin içeriği oldukça kabarık diyebiliriz. İşte bu güncelleme ile oyuna en eklenen en güzel yeniliklerden bir tanesi QBU adında DMR sınıfında, hafif keskin nişancı diyebileceğimiz güzel bir silah.

blank

PUBG’ye gelen yeni 3.8GB‘lık güncelleme de Sanhok haritasına özel olarak hata düzeltmeleri de yapıldı ve bir de Rony adında yeni bir araba eklemesi yapıldı. Yeni araç olarak Sanhok haritasına eklenen Rony, 4 kişi yolcu kapasitesine sahip ve arazi şartlarına çok uygun olarak üretilmiş. Araç sesi olarak baktığımız da ise diğer mevcut arabalar gibi çok fazla motor sesi duyulmuyor diyebiliriz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15060″]

Yeni Eklenen Silah: QBU

Sanhok haritası için özel olarak üretilen QBU adlı silah toplam 10 mermi kapasitesi ile karşımıza çıkıyor. Keskin nişancı sınıfında olan QBU uzatılmıl şarjör eklentisi ile 20’ye mermi sayısına kadar artabiliyor. 5.56mm mermi kullanan bu yeni silah artık Mini 14 adlı silah yerine kullanılacak.

19 Temmuz Güncellemesinde Düzeltilen Hatalar

  • Yerdeki öğeleri alma sırasında oluşan hatalarda düzeltme
  • Sırt çantanız dolu olduğunda uzatılmış şarjör almama sorunu düzeltildi.
  • Sanhok haritasında oyuncuların bina içini görme bug’ı düzeltildi.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et