arama

Razer’dan Yeni PS4 ve Xbox One İçin Thresher Ultimate Kulaklık

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Anıl Güzel

Üst segment konsol kulaklığı Razer Thresher Ultimate ses kalitesi, konfor ve kablosuz güvenliğine odaklanıyor. Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer™, Xbox One ve PlayStation® 4 için tasarladığı kablosuz kulaklığı Razer Thresher Ultimate’ı duyurdu. Her iki model de PC uyumlu.

Razer Thresher Ultimate konsolda mümkün olan en sarmalayıcı ses deneyimi için kablosuz Dolby 7.1 çevresel ses sunuyor. Kulaklık konsoldaki en yüksek ses bant genişliğine sahip, böylece en yükseğe ve en düşüğe ulaşabiliyor.
Geniş 50 mm hoparlörler yönsel sesi, ileri düzeyde teknoloji, ses kalitesi ve gürültü izolasyonu için memory foam yastıkla desteklenmiş suni deri kulaklıkların her birine gönderiyor. Daha da uzun süren konforlu oyun deneyimi için tasarlanmış soğutucu jel doldurulmuş kulaklık yastıkları da mevcut.


Razer Thresher Ultimate 40 fit’e kadar (12.2 m) bağlantı alanıyla tasarlanmış en güvenilir kablosuz konsol kulaklığı.
Kulaklık, tek yönlü mikrofon vinci tasarımı sayesinde, temiz ses iletişimi için katlanabilir bir dijital mikrofonla birlikte geliyor. Kulaklığa entegre mikrofon ses yüksekliği, oyun ve sesli sohbet dengesi (PlayStation 4) ve ana ses (Xbox One) için kontrol ayarları, her türlü önemli ses ayarına hızlı erişim sağlıyor.

Razer kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan yeni Razer Thresher Ultimate kulaklık için şunları söylüyor: “En iyi PC oyun donanımını tasarlamaktaki uzmanlığımızı konsol alanına genişletiyoruz. Bu modeller, şimdiye kadar yapılmış en güvenilir ve en iyi sese sahip kablosuz konsol kulaklıkları.”

Razer’ın donanım alanındaki zengin tarihi konsola doğru genişliyor. Thresher Ultimate’a ek olarak Razer’ın turnuva sınıfı Wildcat ve Raiju kontrolcüleri zirvedeki yerini korurken bir yandan da firmanın Atrox ve Pantera fightstickleri dünyanın en ünlü profesyonel dövüş oyuncuları tarafından kullanılıyor.

Razer Thresher Ultimate, Xbox One cihaz ailesi için resmi lisanslı olarak tasarlandı ve Xbox One, Xbox One S, E3’de duyurulan Xbox One X ile uyumlu.

Fiyat:
ABD: $249.99 / Avrupa: €279.99

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER