Teknoloji Blogu

Real Car Parking 2017 İnceleme

0

Geçtiğimiz ay içerisinde Genetic Studio tarafından uygulama marketlerde yayınlanan Real Car Parking 2017, sizleri yeni nesil parking oyununa davet ediyor.

Dr. Parking 4’ten sonra en çok tercih edilecek parking oyunu olacağını düşündüğümüz Real Car Parking’te, eğlenceli dakikalar yaşamaya hazır olun.

blank

Oyun içerisinde Starter Mode, Time Mode, Hard Mode ve Hardcore Mode olmak üzere dört farklı mod bulunuyor. Starter Mode’da kolaydan ortaya ve daha sonra zora doğru ilerleyen 20 seviye bulunuyor. Geçtiğiniz her seviye zorlaşıyor ve kazandığınız ödül para ise artıyor.

Oyuna başlarken size verilen VW Golf aracınızı daha sonra daha lüks araçlara yükseltebiliyorsunuz. Oyunun arayüz ve oynanış özelliklerine değinecek olursak alıştığımızın aksine daha gerçekçi bir grafik sizleri bekliyor.
Gerçekçiliği ve oyun deneyimini arttırmak için ise oyuna başlamadan önce kontak anahtarına tıklayarak motoru çalıştırmak ve emniyet kemerinizi takmanız gerekiyor. Park yaparken hata payınıda en aza indirmek için ise sesli park uyarı sistemide oyunda büyük yardımcınız olacak.

blank

Editör yorumu: Real Car Parking 2017’nin en güzel tarafı ise diğer oyunlardaki gibi sizi sürekli altın veya para almaya sürükleyen bir yapıda olmaması. Biraz çabalayarak oyun içerisinde daha lüks araçlar satın alabiliyorsunuz ve ücretsiz oyun olmasına rağmen reklamlar sizi rahatsız etmiyor. 130 MB büyüklüğündeki oyunu indirmek için ise: iOS İndirAndroid İndir tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayara Sıvı Dökülmesinde Yapılması Gerekenler başlıklı makalemizde anlatım, klavye ve Klavyeme su döküldü yapılması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et