Regram ile İlgili Hikayeleri Siz de Paylaşabilirsiniz - Teknofeed.COM

Regram ile İlgili Hikayeleri Siz de Paylaşabilirsiniz

 Regram ile İlgili Hikayeleri Siz de Paylaşabilirsiniz
Okunuyor Regram ile İlgili Hikayeleri Siz de Paylaşabilirsiniz

Son yılların popüler sosyal medya uygulaması instagram gün geçtikçe gelişmeye ve her gün yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Story eklentisini uygulamaya ekleyerek büyük sükse yapan İnstagram bu konu da snapchat’in de bir nevi ipini çekmişti, belki hala kullananlar vardır aramızda ama eski popülaritesi tabi ki kalmadı.

İnstagram bu hafta yayınlanan yeni bir güncelleme yeni imkanlar tanıyor. En önemli yenilik ise; başkasının eklediği hikayeler de etiketlendiğiniz takdirde sizde dilediğiniz zaman bu hikayeleri kendi profiliniz de paylaşabileceksiniz. iOS ve Android kullanıcılarına sunulan bu özellik sayesinde çoğu kullanıcıyı büyük dertten kurtarmış gözüküyor. Bu özelliğin ismine ise instagram tarafından regram adı verildi. Bu yeni özellik sayesinde ekran görüntüsü almadan siz de ilgili olduğunuz hikayeleri paylaşabileceksiniz.

Regramlarken dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz

Bu güncelleme ile resmen instagram Youtube platformuna meydan okuyor denilebilir. Şimdi gelelim nasıl yapabileceğiniz, zaten gayet basit önceden olan bir özellik üzerine eklendiği için öğrenmesi pek zor olmamakta. Bildiğiniz gibi birisi story paylaştığında sizi etiketlediği takdirde sizin mesaj kutunuza hemen bildirim düşmekteydi. Evet bu bildirimde artık ”Bunu kendi hikayene ekle” yazısını göreceksiniz. Bu seçeneğe tıkladığınız anda sizin hikaye

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın