Teknoloji Blogu

Resident Evil: Outbreak Geri mi Geliyor?

0

Piyasaya sürüldüğünden itibaren gerek olumlu, gerek olumsuz bir çok tepki alan ve eleştirilen oyun Resident Evil: Outbreak herşeye rağmen oyun severlerin akıllarında fazlasıyla yer etmişti. Son günlerde ise konuşulan konu bu serinin devam edeceği ve Resident Evil: Outbreak File 2 olarak karşımıza çıkacağı yönünde.

Resident_Evil_Outbreak_burgazturk

Bilindiği üzere Korku oyunlarının oyuncuların gözündeki yeri bambaşka. Bunu bize kanıtlayan son unsur ise resmi desteğin kesildiği RE: Outbreak serisinin hayranlar tarafından tekrar yürütülme olayı oldu. Oyuncular tarafından kurulan özel sunucularda bu oyunun oynanılabilmeye aktif olması herkesi mutlu etse de, eylemi gerçekleştirenler açısından yapılan açıklama şu şekilde:
” Her ne kadar oyunun Amerika/Avrupa sürümlerini çalıştıracak sunucular açabilecek konumda olsak da oyunların online altyapısı için kullanılan kodlama yöntemi farklı ve batı sürümleri SNAP servisini kullanırken biz KDDI kullanıyoruz. Bu farklılığı ortadan kaldırmak zor ve büyük vakit isteyen bir iş.”
Sözünü geçen RE sunucuları emulator üzerinden çalışıyor ancak organizatör tarafı korsana kesinlikle göz yummamaya kararlı.
Sonuç olarak her ne kadar Resident Evil zamanında eleştiri oklarının merkezinde olan bir oyun olsa da, Capcom firmasının gerekli önemi bu oyuna vermediği ve son oyun konsollarına bu oyunu kazandırmadığı için hatalı olduğunu düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et