Retina Ekranlı Macbook Air Gelebilir - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Retina Ekranlı Macbook Air Gelebilir

 Retina Ekranlı Macbook Air Gelebilir
Okunuyor Retina Ekranlı Macbook Air Gelebilir

Apple’ın Macbook Air modelleri, önümüzde ki sene güncellenebilir. Apple’a yakın bir kaynağın yaptığı açıklamada, şirket önümüzde ki sene piyasaya süreceği yeni bir Macbook Air modelinin üzerinde çalıştığını belirtti.

retinali-macbook-air-teknofeed

Aktarılan bilgilere göre Apple, 2015’de 12 inç ekran boyutunda Retinalı Macbook Air modelini piyasaya sürecek. Buna ek olarak Mac serisiyle bütünleşen tek renk özelliği bu model ile değişeceği düşünülüyor. iPhone 5S’den itibaren gördüğümüz 3 renk seçeneğinin Macbook Air’de de karşımıza çıkması planlanıyor. Donanımsal özellikler açısından da ufak düzeltmelerin yapılacağı düşünülen yeni Macbook Air’ler şirkete yeni bir görünüm katacak.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 3 İçin Android 4.4.4 Çıktı başlıklı makalemizde android 4.4.4 kitkat, galaxy note 3 android 4.4.4 ve note 3 android 4.4.4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın