Teknoloji Blogu

Rock Band 4, 2015 Yılı İçinde Yeni Nesil Konsollara Katılacak

0

Uzun süredir Rock Band 4‘ün geliştiriciğini üstlenen Harmonix Music Systems, 2015 yılı içinde oyunun Xbox One ve PlayStation 4‘e geleceğini duyurdu.

harmonix-logo

Firmanın CEO’su Alex Rigopulos IGN‘e yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak, “Rock Band 3’ü geliştirmeyi tamamladıktan sonra, açıkçası biraz mola vermemiz gerekiyordu. Fakat toplum tarafından oyunun yeni sürümünün istendiği, ve bu konuda beklentilerin arttığı andan itibaren ben de yeni versiyon ile yakından ilgilenir oldum.Birçok Rock Band hayranı bizlere ‘Harmonix, nasıl gidiyor? Hala bizlere yeni Rock Band’ı duyurmadınız. Bizce tam zamanı, Rock Band 4 için hazırız!’ şeklinde seslendi. Elbette biz de bu topluluğu dinledik ve nihayetinde oyunu yeni nesil konsollara taşımaya karar verdik.” şeklinde bahsetti.
Rock Band 4’ün Xbox One ve PS4 rekabetine ne gibi bir etkisi olacağını önümüzdeki aylarda göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Football Manager 2015, PlayStore'da Ön Siparişe Sunuldu başlıklı makalemizde football manager 2015, futbol ve menajer hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et