Teknoloji Blogu

Sahibinden.com Arabaları Fotoğraftan Tanıyabilecek

0

Letgo firması ile girdiği rekabette biraz olsun eski popülerliğini kaybeden Sahibinden.com artık aynı rakibi ile yapay zeka ile araçları sadece fotoğraftan tanıyıp sonrasında yüzlerce araba ilanını kolaylıkla listeleme özelliğinin entegre edildiğini oldukça eğlenceli bir tanıtım videosu ile hayata geçirdi.

Bildiğiniz gibi Letgo platformu geçtiğimiz haftalarda Reveal adını verdiği bu yapay zeka özelliğini uygulamaya entegre etmişti. Ancak henüz Türkiye’de bu özelliğe kavuşmuş değiliz bunun için biraz beklememiz gerekiyor. Reveal yapay zeka desteği ile Letgo üzerinde satılacak olan ürünleri fotoğrafları çekildikten sonra o ürünün fiyatı ve ürünün ne olduğuna kadar yapay zeka otomatik olarak kendisi belirleyebilecek kapasitede.

Marka, Model, Yıl, Kasa Her Şeyi Buluyor !

Sahibinden.com üzerinde hayata geçirilen ve “Fotoğraftan Araç Tanıma” sloganı ile yola çıkan firma dilediğiniz açıdan çektiğiniz bir fotoğraf ile o aracın modeli yılı ve markasına kadar her şeyi tanıyabiliyor ve sonrasında milyonlarca ilan arasından hızlıca çektiğiniz fotoğraftaki aracı bularak size listeliyor.

blank

Sahibinden.com firması bu yapay zeka atılımı ile oldukça beğeni topladığını şimdiden belirtebiliriz. Fotoğraftan Araç Tanıma özelliğini dilerse bireysel dilerse de kurumsal müşterileri rahatlıkla kullanabilecek.

Fotoğraftan Araç Tanıma Tanıtımı

Bir önceki yazımız olan İşte Perakende Devi WalMart'ın Robot Emekçileri başlıklı makalemizde ABD Walmart, Walmart ve Walmart firması hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et