Teknoloji Blogu

Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Açıklandı

0

Dünyanın ikinci büyük elektronik perakendecisi Media Market Samsung’un dördüncü nesil phablet telefonu Galaxy Note 4 fiyatını Rusya’da açıkladı. Samsung’un yeni akıllı telefonu dudak uçuklatır bir fiyatla geliyor. Media Market Rusya üst düzey yöneticisi Mirsamed Seidov, yeni akıllı ürünün Rusya’da 34,490 ruble yani 940 dolara satışa sunulacağını açıkladı. Samsung yeni ürünü Galaxy Note 4 fiyatını Türk Lirasına çevirdiğimizde ise 2040.00 TL’ye yakın bir fiyatla karşımıza çıkıyor.

Samsung-Galaxy-Note-4

Samsung Galaxy Note 4 fiyatı Avrupa’da oldukça pahalı olsa da orada elektronik ürün fiyatlarının bizim ülkemize göre daha yüksek olduğunu hesaba katarak Türkiye’de Galaxy Note 4’ün 750 Dolar civarlarında olması bekleniyor. Ayrıca böyle bir fiyat Galaxy S5 akıllı telefondan da 100 dolar daha fazla oluyor. Dudak uçuklatıcı bir fiyattan satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Note 4 kullanıcılarını bekliyor.

Kısa bir süre sonra Türkiye’de de satışa sunulacak olan yeni akıllı telefonunun meraklılarını fiyatlar belki üzebilir. Fakat teknolojik ürünlere meraklılar için söylemek gerekirse Galaxy Note 4 mükemmel özelliklere sahip bir akıllı telefon. Parmak izi sensörü bulunması ürünün en dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL