Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Açıklandı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Açıklandı

 Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Açıklandı
Okunuyor Samsung Galaxy Note 4 Fiyatı Açıklandı

Dünyanın ikinci büyük elektronik perakendecisi Media Market Samsung’un dördüncü nesil phablet telefonu Galaxy Note 4 fiyatını Rusya’da açıkladı. Samsung’un yeni akıllı telefonu dudak uçuklatır bir fiyatla geliyor. Media Market Rusya üst düzey yöneticisi Mirsamed Seidov, yeni akıllı ürünün Rusya’da 34,490 ruble yani 940 dolara satışa sunulacağını açıkladı. Samsung yeni ürünü Galaxy Note 4 fiyatını Türk Lirasına çevirdiğimizde ise 2040.00 TL’ye yakın bir fiyatla karşımıza çıkıyor.

Samsung-Galaxy-Note-4

Samsung Galaxy Note 4 fiyatı Avrupa’da oldukça pahalı olsa da orada elektronik ürün fiyatlarının bizim ülkemize göre daha yüksek olduğunu hesaba katarak Türkiye’de Galaxy Note 4’ün 750 Dolar civarlarında olması bekleniyor. Ayrıca böyle bir fiyat Galaxy S5 akıllı telefondan da 100 dolar daha fazla oluyor. Dudak uçuklatıcı bir fiyattan satışa sunulacak olan Samsung Galaxy Note 4 kullanıcılarını bekliyor.

Kısa bir süre sonra Türkiye’de de satışa sunulacak olan yeni akıllı telefonunun meraklılarını fiyatlar belki üzebilir. Fakat teknolojik ürünlere meraklılar için söylemek gerekirse Galaxy Note 4 mükemmel özelliklere sahip bir akıllı telefon. Parmak izi sensörü bulunması ürünün en dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Toshiba Yeni Chromebook Bilgisayarı Duyurdu başlıklı makalemizde cb30-007 toshiba bilgisayar, toshiba chromebook cb30-007 ve toshiba chromebook yeni bilgisayar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın