arama

Samsung Galaxy On6 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Orta segment telefonlara rakip olarak piyasaya çıkacak olan Samsung Galaxy On6 özelliklerine yakından bakalım...
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Sercan Aktay Sercan Aktay

Samsung firması tarafından piyasaya sürülecek olan Galaxy On6 telefonu uzun zamandır beklenen resmiyetini nihayet kazandı ve tüm özellikleri ve satışa çıkacağı etiket fiyatı belirlendi. Orta segment telefonlara ismini yazdıracak olan Galaxy on6 5 temmuz itibari ile Hindistan’da satışa sunulacak.

İlk çıktığında kampanyalı olacak

Yabancı teknoloji sitelerinde ortaya çıkan Samsung Galaxy on6 özellikleri ilk olarak kampanyalı olarak Hindistan’da 180 Avro gibi bir fiyata satılacak. Sonrasında Avrupa ülkerinde de satışa çıktığı anda fiyatı 200 avro olacak olan Galaxy On6 cihazına gelin yakından bakalım.

Samsung Galaxy On6 Teknik Özellikleri

Galaxy On6 cihazı 5.6 inç büyüklüğünde 720 x 1480 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Ekran teknoloji olarak Super AMOLED kullanılacak olan bu cihazda 13 MP arka kamera ve 8 MP ön kamera bulunacak. 4 GB ram entegre edilen Galaxy on6 telefonu 3000 mah bataryası ile uzun süre kullanım sağlayacak.

Son Teknoloji Özelliklere Sahip

Android 8.0 Oreo işletim sistemi yüklü olarak gelecek olan Galaxy On6, 64 GB depolama avantajı ve MicroSD kart desteğinden mahrum olmayacak. Parmak izi okuyucu, çift sim kart desteği, yüz tanıma teknolojisi gibi farklı teknolojilere de sahip olacak.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER