Teknoloji Blogu

Samsung Galaxy S11, Galaxy S20 Olarak Gelebilir

10’dan sonraki sayı nedir? 11, değil mi? Yanlış! Bazı telefon üreticileri için, 10’dan sonraki bir sonraki sayı 11 değil, 20’dir. Bunu Honor 10’un halefi Honor 11 yerine Honor 20 olarak ve Huawei P10’un halefi Huawei P20 olarak başlatıldığında gördük. Şimdi Samsung, yaklaşmakta olan Galaxy S serisi amiral gemisi telefonu ile de bandwagon’a katılıyor olabilir.

Gelecek yıl, Samsung’un Galaxy S11’i bu yılki Galaxy S10 serisinin halefi olarak açıklaması bekleniyor, ancak bilinen iki sızıntıdan birkaç tweet bunun aksini söylüyor.

Galaxy S20 Ne Zaman Çıkacak?

Ice Universe (@UniverseIce) ve @MMDDJ’ye göre, Galaxy S10’un halefi Galaxy S11 değil, Galaxy S20. Bu yeni gelişime dayanarak, Galaxy S10 serisinin halefleri Galaxy S20e, Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus olarak gelmelidir.

Samsung’un artık her iki hat için de aynı adlandırma düzenini kullandığından, gelecek yılki Galaxy Note serisinin Galaxy Note20 olarak değil Galaxy Note20 olarak piyasaya sürüleceğini varsaymak da güvenlidir.

Adlandırmadaki değişiklik, önümüzdeki yıldan beri mantıklıdır, bu nedenle her şey senkronize edilir. Bununla birlikte, 2021 modellerinin sırasıyla Galaxy S21 ve Galaxy Note21 olarak adlandırılmayabileceğine değil, Galaxy S30 ve Galaxy Note30 serisine denilebileceğine inanıyoruz.

Galaxy S20

Galaxy S20 Teknik Özellikleri

Renderler ve yaklaşan amiral gemilerinin bazı özellikleri birkaç hafta önce sızdırıldı. Galaxy S20 serisi, Galaxy Note10 serisininki gibi bir delikli ekrana ve arkada değişen sayıda sensör tutan dikdörtgen bir kamera muhafazasına sahip olacak. Galaxy S20’nin (daha önce Galaxy S11 olarak biliniyordu) 108MP bir sensöre ve 5x optik zoomlu bir telefoto kameraya sahip olduğu bildirildi.

Telefonlar, bazı pazarlarda Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisi ve diğerlerinde Exynos 990 ile güçlendirilmelidir. Samsung’un Galaxy S11 yerine Galaxy S20 adını benimseme kararı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum kutusunda bize bildirin.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku