Teknoloji Blogu

Samsung S6 ve S6 Edge’de Aniden Kapanma Sorunu

Samsung’un iki çiceği burnunda ürünü Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge. Cihazlar hakkında kimseden bir tereddütü olduğuna dair bir şey duymamıştım ancak öğrendim ki cihazlarda önemli bir problem olduğu söyleniyor. Cihazların ahize diye tabir ettiğimiz uygulamasında yani arama ile ilgili büyük performans kaybı gözlemlendiği öne sürüldü. Cihaz sahiplerinin arama yaptığı sırada aniden kapandığı da kanıtlanmış. RAM kendini kurtarmak için uygulamaları kapattığı söyleniyor.

bug-samsung-s6-ve-s6edge
Samsung’un yeni iki telefonu ile ilgili gelen bu hatalar, çözüme ulaştırılmak için yeni bir güncelleme yayınladı. Cihaz sahiplerinin güncellemeyi biran önce kurması gerektiğini belirten yetkililer, cihazlarına yeni sürümün yüklenmesi gerektiğini belirtiyorlar. Eğer sizde böyle bir sorun yaşıyorsanız, endişe etmeyin. Resmi siteden yapılan açıklamaya göre güncelleme yaptıktan sonra sorunun giderileceği aktarılıyor. S6 ve S6 Edge sahipleri cihazları üzerinden Hakkında > Yazılım Güncelleme > Güncelleştir kısmına girerek yeni sürümü yükleyebilirler. Sizler için durumu yakından takip ediyor olacağız.

Bunları da beğenebilirsin
3 Yorumlar
  1. freeled elektronik diyor

    akıllı telefonların hemen hemen her modelini kullandım ve hepsinde aynı sorun var

  2. Abdullah Alper diyor

    Sürümünü de indirdim hala kapanıyor, az önce 10 dakika önce kapandı açıldı 1 dakika sürmeden gene kapandı

  3. Master Chef diyor

    Eğerki telefonunuz kapanıyorsa bırakın kapalı kalsın. Telefonsuz hayat en güzeli..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku