Samsung, SmartThings'i Satın Aldı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Samsung, SmartThings’i Satın Aldı

 Samsung, SmartThings’i Satın Aldı
Okunuyor Samsung, SmartThings’i Satın Aldı

Samsung, akıllı ev teknolojileri üreten SmartThings’i satın aldığını duyurdu. Akıllı evo projeleri, yıllardan beri konuşulur ve bu konu hakkında sürekli yeni şeyler üretilmeye çalışır Son yıllarda hayatımızda sıkça duyduğumuz Akıllı Ev’ler, filmlerde gördüğümüz gibi bir kaç tuş ile evinizi rahatlıkla yönetebileceksiniz.

smart-things-samsung-teknofeed

Samsung, kendi cihazlarına entegre edeceği özelliği ile akıllı evlere hakim olacak. Evinizin ışıklarını, kapısını ve perdenizi tek tuşla yönetebileceksiniz. 200 Milyon dolar gibi bir rakam ile satın alınan SmartThings, artık Samsung’un kontrolünde. Şirketin CEO’su tarafından açıklanan bilgilere göre, akıllı ev teknolojilerini üreten şirket her zaman ki gibi geliştirmelerine devam edeceklerini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Alpha'nın Özellikleri Belli Oldu başlıklı makalemizde Galaxy Alpha, manşet ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın