Teknoloji Blogu

Samsung, SmartThings’i Satın Aldı

0

Samsung, akıllı ev teknolojileri üreten SmartThings’i satın aldığını duyurdu. Akıllı evo projeleri, yıllardan beri konuşulur ve bu konu hakkında sürekli yeni şeyler üretilmeye çalışır Son yıllarda hayatımızda sıkça duyduğumuz Akıllı Ev’ler, filmlerde gördüğümüz gibi bir kaç tuş ile evinizi rahatlıkla yönetebileceksiniz.

smart-things-samsung-teknofeed

Samsung, kendi cihazlarına entegre edeceği özelliği ile akıllı evlere hakim olacak. Evinizin ışıklarını, kapısını ve perdenizi tek tuşla yönetebileceksiniz. 200 Milyon dolar gibi bir rakam ile satın alınan SmartThings, artık Samsung’un kontrolünde. Şirketin CEO’su tarafından açıklanan bilgilere göre, akıllı ev teknolojilerini üreten şirket her zaman ki gibi geliştirmelerine devam edeceklerini belirtti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL