Samsung'dan DDR3 RAM atağı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Samsung’dan DDR3 RAM atağı

 Samsung’dan DDR3 RAM atağı
Okunuyor Samsung’dan DDR3 RAM atağı

Samsung, DDR 3 RAM piyasasına yeni bir soluk getirecek. 20 nm teknolojisi ile üretilecek yeni RAM’lar en gelişmiş enerji tasarrufu ve daha fazla hız özelliğine sahip olacak. 4GB’lık yeni modüller halinde olacak.

Eski 25 nm’lik bellere oranla %30 daha fazla üretim performansı sunan 20 nm teknolojisi çevre dostu olmasıyla da ön plana çıkıyor. Ayrıca Samsung hücre kapasitörleri için oldukça ince dielektrik katmanlar oluşturarak hücre performansını arttırıyor.

samsung-ddr3-20nm

Samsung, bu ürünüyle birlikte üretim teknolojisini geliştirmek için 10 nm çalışmaları da başlamış bulunuyor. 25 nm RAM’lere oranla daha fazla enerji tasarrufu sunan 20 nm’lik DDR 3 RAM’lerin ne zaman piyasaya açılacağı bilinmiyor.
Firmanın bu yeni RAM’lerini önümüzde ki günlerde cihazlarında sıkça kullanacağını da belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Apple politikalarında değişiklik yapıldı başlıklı makalemizde apple, iphone ve iPhone 14 gün içerisinde geri verme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın