Teknoloji Blogu

Samsung’dan DDR3 RAM atağı

0

Samsung, DDR 3 RAM piyasasına yeni bir soluk getirecek. 20 nm teknolojisi ile üretilecek yeni RAM’lar en gelişmiş enerji tasarrufu ve daha fazla hız özelliğine sahip olacak. 4GB’lık yeni modüller halinde olacak.

Eski 25 nm’lik bellere oranla %30 daha fazla üretim performansı sunan 20 nm teknolojisi çevre dostu olmasıyla da ön plana çıkıyor. Ayrıca Samsung hücre kapasitörleri için oldukça ince dielektrik katmanlar oluşturarak hücre performansını arttırıyor.

samsung-ddr3-20nm

Samsung, bu ürünüyle birlikte üretim teknolojisini geliştirmek için 10 nm çalışmaları da başlamış bulunuyor. 25 nm RAM’lere oranla daha fazla enerji tasarrufu sunan 20 nm’lik DDR 3 RAM’lerin ne zaman piyasaya açılacağı bilinmiyor.
Firmanın bu yeni RAM’lerini önümüzde ki günlerde cihazlarında sıkça kullanacağını da belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Apple politikalarında değişiklik yapıldı başlıklı makalemizde apple, iphone ve iPhone 14 gün içerisinde geri verme hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et