Teknoloji Blogu

Samsung’dan Şimdide Benzer Reklam Çalışması

0

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S6 ve Edge modelleri, firmanın şuana kadar ürettiği “En iyi iPhone” olarak nitelendiriliyor. Özellikle iPhone 6’ya benzer tasarımıyla çok konuşulan Galaxy S6 ile ilgili, şimdide yeni bir televizyon reklamı tartışması ortaya çıktı.

samsung-galaxys6-iphone-6

9 Mart tarihinde yayınlanan “Apple Watch Edition” reklamına benzeyen “Designing Possible – Samsung Galaxy S6 edge” reklamı Samsung ve Apple kullanıcılarını tartışmaya düşürdü. Hemen hemen birbirinin aynısı olan Samsung reklamında, Apple’dan alışkın olduğumuz sunumlar yer alıyor. Samsung’un Apple, Apple’ın da diğer firmalara ayak uydurma çabalarını ileri ki günlerde daha sık göreceğiz.

9 Mart tarihinde yayınlanan Apple’ın reklamı:

[youtube id=”dDAP9OWtQro”]

1 Mayıs tarihinde yayınlanan Samsung’un reklamı:

[youtube id=”IlUPM7s_7_8″]

Bir önceki yazımız olan Lenovo Yaptı! 0,80 Kg'lık Dizüstü Bilgisayar Satışta başlıklı makalemizde 1.87 ıb laptop, lenovo ve lenovo 360 hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et