Teknoloji Blogu

Samsung’dan Türkiye’ye Global Konsept Mağazası

0

Samsung Electronics’in Avrupa ve Ortadoğu’daki ilk, dünyadaki ikinci “Samsung Global Konsept Mağazası” Türkiye’de tüketicilere hizmet vermeye başladı.
Samsung Electronics’in Premium Konseptine sahip mağaza, Türkiye’de çok ziyaret edileceği kesin. Forum İstanbul AVM’de 355 metrekarelik alanda servis verecek olan yeni mağaza ile ilgili olarak Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung yaptığı açıklamada “Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ‘Samsung Global Konsept Mağazasını’ Türkiye’de açıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” diye sözlerine ekledi.

Samsung_global_konsept_magazasi

Firmanın bir çok farklı ürünlerine bu adreste ulaşabileceğiniz mağazada, Smart TV’lerden tutun Wi-Fi özelliklerine sahip Smart Camera’ya kadar ürünleri bulabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Adobe, 3D Yazıcılara Hazırlanıyor başlıklı makalemizde 3d, 3d plugin ve 3d printer hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et