Samsung'dan Türkiye'ye Global Konsept Mağazası - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Samsung’dan Türkiye’ye Global Konsept Mağazası

 Samsung’dan Türkiye’ye Global Konsept Mağazası
Okunuyor Samsung’dan Türkiye’ye Global Konsept Mağazası

Samsung Electronics’in Avrupa ve Ortadoğu’daki ilk, dünyadaki ikinci “Samsung Global Konsept Mağazası” Türkiye’de tüketicilere hizmet vermeye başladı.
Samsung Electronics’in Premium Konseptine sahip mağaza, Türkiye’de çok ziyaret edileceği kesin. Forum İstanbul AVM’de 355 metrekarelik alanda servis verecek olan yeni mağaza ile ilgili olarak Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung yaptığı açıklamada “Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ‘Samsung Global Konsept Mağazasını’ Türkiye’de açıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” diye sözlerine ekledi.

Samsung_global_konsept_magazasi

Firmanın bir çok farklı ürünlerine bu adreste ulaşabileceğiniz mağazada, Smart TV’lerden tutun Wi-Fi özelliklerine sahip Smart Camera’ya kadar ürünleri bulabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Adobe, 3D Yazıcılara Hazırlanıyor başlıklı makalemizde 3d, 3d plugin ve 3d printer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın