Teknoloji Blogu

Saturn Mağazalarının Media Markt’a dönüşümü başladı

0

Media Saturn Holding, Zentrale

2009 yılında Media-Saturn Holding tarafından ülkemizde hizmete başlayan Saturn mazağaları artık Media Markt‘a dönüşüyor. Aynı şirketin iki farklı mağazaları artık tek el olarak rakiplerine karşı daha güçlü olmayı planlıyorlar. Daha önceden de ElectroWorld’ün Türkiye mağazalarını satın alan Bimeks’in ardından böyle bir olayın gerçekleşmesi şaşırtıcı değil. Türkiye’de toplamda 5 adet mağazası bulunan Saturn, mağazalarını Media Markt’a dönüştürmeye başladı.

Saturn’den mevcut hizmetleri bulunan müşteriler hiç bir sıkıntı yaşamadan aynı hizmetlerini Media Markt üzerinden sürdürebilecekler. Media Markt’ın Saturn müşterileri için hazırladığı soru-cevap sayfasına bakarak bilgi edinebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Ödülleri 2013 Sahiplerini Buldu başlıklı makalemizde manşet, SMO 2013 ve sosyal medya ödülleri hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et