Teknoloji Blogu

Scorp Kullanıcıları! İşte Scorp’un Yeni Özelliği

0

Öncelikle biraz Scorp’tan bahsetmek istiyorum. App Store’da Scorp için Türkiye’nin en samimi sosyal medyası deniliyor. Ben katılıyorum bizzat örneklendirmek gerekirse, bu platformakiler nasıl yapıyor bilmiyorum ancak bir şekilde dost olup beraber etkinlikler düzenliyorlar. Kadından erkeğe, futboldan siyasete, yeri geldiği zaman cinsellikten dini konulara bütün hepsi konuşulabiliyor. Herkes fikirlerini özgürce ifade edebiliyor ki bence bu en iyi özelliğidir işte. Başlıklar altında sizde 15 saniyelik videosunu çekebilir ve postlarınızı takip edebilirsiniz. Mesela “Kızları itici yapan 3 şey” başlığı altında.

Scorp

2015’in Şubat’ında çıkan uygulama’ya güncelleme geldi 18 Aralık 2015’te ve gerçek anlamda ilk günden bugüne uygulama ilerleme göstermekte. Kullanıcı engelleyemiyorduk ancak artık engelleyebiliyoruz. Küçük resimler görüyorduk profilde ancak artık büyültedebiliyoruz. Son olarak ise keşfedilmesi gereken popüler hesapları öne çıkarmak için ve daha çok takip için keşfedilmesi gerekenler bölümü genişletildi. Apple Watch’tan kullananlar da aynı güncellemeye sahipler.

Ek olarak ise Scorp’un 1 Milyon kullanıcıyı aştığı söyleniyor. Şubat ayından bu yana bu kadar hızlı artışın olması da şaşırtıcı ve tebrik edilmesi gereken bir durum.

Şimdi sizlerle “Babadan Para isteme Şekilleri” Postundaki videolara bakalım. Kahkahalara hazır olun ve Postlarınızla bizimle paylaşmayı unutmayın !

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL