Scorp Kullanıcıları! İşte Scorp'un Yeni Özelliği - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Scorp Kullanıcıları! İşte Scorp’un Yeni Özelliği

 Scorp Kullanıcıları! İşte Scorp’un Yeni Özelliği
Okunuyor Scorp Kullanıcıları! İşte Scorp’un Yeni Özelliği

Öncelikle biraz Scorp’tan bahsetmek istiyorum. AppStore’da Scorp için Türkiye’nin en samimi sosyal medyası deniliyor. Ben katılıyorum bizzat örneklendirmek gerekirse, bu platformakiler nasıl yapıyor bilmiyorum ancak bir şekilde dost olup beraber etkinlikler düzenliyorlar. Kadından erkeğe, futboldan siyasete, yeri geldiği zaman cinsellikten dini konulara bütün hepsi konuşulabiliyor. Herkes fikirlerini özgürce ifade edebiliyor ki bence bu en iyi özelliğidir işte. Başlıklar altında sizde 15 saniyelik videosunu çekebilir ve postlarınızı takip edebilirsiniz. Mesela “Kızları itici yapan 3 şey” başlığı altında.

Scorp

2015’in Şubat’ında çıkan uygulama’ya güncelleme geldi 18 Aralık 2015’te ve gerçek anlamda ilk günden bugüne uygulama ilerleme göstermekte. Kullanıcı engelleyemiyorduk ancak artık engelleyebiliyoruz. Küçük resimler görüyorduk profilde ancak artık büyültedebiliyoruz. Son olarak ise keşfedilmesi gereken popüler hesapları öne çıkarmak için ve daha çok takip için keşfedilmesi gerekenler bölümü genişletildi. Apple Watch’tan kullananlar da aynı güncellemeye sahipler.

Ek olarak ise Scorp’un 1 Milyon kullanıcıyı aştığı söyleniyor. Şubat ayından bu yana bu kadar hızlı artışın olması da şaşırtıcı ve tebrik edilmesi gereken bir durum.

Şimdi sizlerle “Babadan Para isteme Şekilleri” Postundaki videolara bakalım. Kahkahalara hazır olun ve Postlarınızla bizimle paylaşmayı unutmayın !

Bir önceki yazımız olan En iyi kamera hangi telefonda? başlıklı makalemizde Hangi telefonunun kamerası iyi, Kamera konusunda en iyi telefon hangisi? ve Kameranın İyi Olduğu Telefonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın