Teknoloji Blogu

Siri’yi Seslendiren Susan Bennett İle Tanışın

1

apple-logo

Apple‘ın iPhone 4S ile birlikte tanıttığı, sesli komut sistemi Siri‘yi seslendiren kişiyi hiç merak ettiniz mi ? Apple’ın insanların yaşamını kolaylaştırmak adına yürüttüğü Siri projesi, çıktığı ilk zamanlardan bu yana her gün geliştirilmekte olduğundan dolayı, aklınıza gelebilecek bir çok şeyi söylerek Siri’ye yaptırabiliyorsunuz.

Siri’yi geliştiren ekip İngilizce dışında başka diller üzerinde çalışsalarda bir çok kişi onu İngilizce olarak kullanıyor. Amerikan asıllı Susan Bennett, CNN‘e verdiği bir röportaj’da Siri’yi seslendiren kişi olduğunu ve önceden de çeşitli şeyler seslendirdiğini belirtiyor…

Bir önceki yazımız olan YouTube İlk Kez Müzik Ödülü Töreni Düzenliyor başlıklı makalemizde google, youtube ve youtube music awards hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. blank
    Muhammed Emin ÖZAKIN diyor

    Çok ilginç peki bu bayan olanıda erkeği kim acaba;D

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et