Teknoloji Blogu

Snapdragon 210 Tanıtımı Gerçekleştirildi

0

En büyük mobil işlemci üretim firması Qualcomm akıllı telefonlar için ürettiği yeni Snapdragon 210 tanıtımını gerçekleştirdi. Qualcomm Snapdragon Android ve Windows Phone 8 sistemleri ile çalışan akıllı telefonlarda en çok tercih edilen işlemcidir. Snapdragon 210 yonga seti geliştirilmiş seçenekleri ile tanıtılarak özellikleri hakkında geniş bilgiler sunuldu.

snapdragon 210

Yeni ürün giriş seviyesi akıllı telefonlara LTE 4G desteği sunuyor. Ayrıca Snapdragon 210 4 çekirdekli olarak tasarlanmış bir sisteme sahip. Maksimum saat hızı 1,1 GHz olan ürün 800 MHZ ve 1 GHz olarak hız tercih imkanı sunacak. Yeni işlemciye ait en önemli özellik ise 710p ekran çözünürlüğünü giriş seviyesi akıllı telefonlara getirmesi.

Snapdragon 210 akıllı ürünlere önceki işletim sistemlerine göre %75’e kadar daha fazla hız sunacak. Giriş seviyeli telefonların bataryasının da pek büyük olmadığı göz önüne alındığında yeni sistemin geniş bir hız özelliği sunması ilgi çekiyor. Yeni Snapdragon 210 işletim sisteminin önümüzdeki günlerde satışa sunulması bekleniyor. Ürüne ait bir fiyat bilgisi henüz belirtilmedi. Fakat ürünün hız kapasitesinin ilgi çekeceği düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Philips A1-PRO Satışa Sunuldu başlıklı makalemizde a1 pro satışa sunuldu, philips a1-pro ve philips a1-pro satışa sunuldu hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et