Snapdragon 210 Tanıtımı Gerçekleştirildi - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Snapdragon 210 Tanıtımı Gerçekleştirildi

 Snapdragon 210 Tanıtımı Gerçekleştirildi
Okunuyor Snapdragon 210 Tanıtımı Gerçekleştirildi

En büyük mobil işlemci üretim firması Qualcomm akıllı telefonlar için ürettiği yeni Snapdragon 210 tanıtımını gerçekleştirdi. Qualcomm Snapdragon Android ve Windows Phone 8 sistemleri ile çalışan akıllı telefonlarda en çok tercih edilen işlemcidir. Snapdragon 210 yonga seti geliştirilmiş seçenekleri ile tanıtılarak özellikleri hakkında geniş bilgiler sunuldu.

snapdragon 210

Yeni ürün giriş seviyesi akıllı telefonlara LTE 4G desteği sunuyor. Ayrıca Snapdragon 210 4 çekirdekli olarak tasarlanmış bir sisteme sahip. Maksimum saat hızı 1,1 GHz olan ürün 800 MHZ ve 1 GHz olarak hız tercih imkanı sunacak. Yeni işlemciye ait en önemli özellik ise 710p ekran çözünürlüğünü giriş seviyesi akıllı telefonlara getirmesi.

Snapdragon 210 akıllı ürünlere önceki işletim sistemlerine göre %75’e kadar daha fazla hız sunacak. Giriş seviyeli telefonların bataryasının da pek büyük olmadığı göz önüne alındığında yeni sistemin geniş bir hız özelliği sunması ilgi çekiyor. Yeni Snapdragon 210 işletim sisteminin önümüzdeki günlerde satışa sunulması bekleniyor. Ürüne ait bir fiyat bilgisi henüz belirtilmedi. Fakat ürünün hız kapasitesinin ilgi çekeceği düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Philips A1-PRO Satışa Sunuldu başlıklı makalemizde a1 pro satışa sunuldu, philips a1-pro ve philips a1-pro satışa sunuldu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın