Sony Türkiye'den "Hangisi Daha Hafif?" Yarışması - Teknofeed.COM

Sony Türkiye’den “Hangisi Daha Hafif?” Yarışması

 Sony Türkiye’den “Hangisi Daha Hafif?” Yarışması
Okunuyor Sony Türkiye’den “Hangisi Daha Hafif?” Yarışması

sony-logo

Sony Türkiye, Facebook sayfasından yepyeni bir yarışma düzenledi. Yarışmaya Facebook hesabınız üzerinden direkt olarak katılabiliyorsunuz. Yarışmanın temel amacı, size sorulan “Hangisi daha hafif?” sorularını doğru yanıtlayıp Sony VAIO Pro 11 çekişine katılıp şansınızı denemek. Sony yarışmanın kazanına vereceği ürünü Dünyanın en hafif Ultrabook’u olarak tanımlıyor.

vavio-pro-11-yarismasi

1.60 GHz hızında çalışan Intel Core i5-4200U işlemcisi bulunan Vaio Pro 11, ayrıca 4 GB DDR3 bellekle desteklenmiş. Bellekleri 1600 MHz hızında çalışan Ultrabook’un Intel Turbo Boost teknolojisi ile gerektiği anlarda 2.60 GHz hızında işlemci gücüne ulaşabiliyor.

Grafik işlemci olarak Intel HD Graphics 4400 tercih edilmiş. 128 GB SSD kapasitesi ile yine depolama alanı olarak da beklentileri karşılayan Vaio Pro 11, 7 saate kadar da pil ömrü sunuyor. Böylece uzun soluklu kullanımlar için ideal. NFC kablosuz bağlantı desteği de sunuyor.

Bir önceki yazımız olan Google, Android 4.3'ü ve Yeni Nesil Nexus 7'yi Tanıttı başlıklı makalemizde android, android 4.3 özellikleri ve chromecast hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın