Sony Xperia Z'nin Türkiye lansmanını gerçekleştirdi - Teknofeed.COM

Sony Xperia Z’nin Türkiye lansmanını gerçekleştirdi

 Sony Xperia Z’nin Türkiye lansmanını gerçekleştirdi
Okunuyor Sony Xperia Z’nin Türkiye lansmanını gerçekleştirdi

sony-logo

Elektronik eşya devi Sony, Süper akıllı telefonu Xperia Z’yi Türkiye’de tanıttı.
Sony Mobile Communications Türkiye, “Sıradışı ol” sloganıyla ‘Süper telefon’ olarak adlandırdığı  Xperia™ Z’yi sıradışı bir etkinlikle tanıttı. Xperia Lounge olarak tanıtılan bir evde medya mensuplarına yeni ürününü tanıtan Sony, Süper akıllı telefon devrini başlattığını belirtti.
Gerçekleşen etkinlikle, Yeni ürün Xperia Z’yi daha önceki ürettiği tüm akıllı telefonlara oranla kullanıcının her istediğini karşılayacak üzere geliştirdiklerini, Sony’nin 2013 için amiral gemisinin bu cihaz olduğunu anlayabiliriz.

sony-xperia-z-tr

3 farklı renk ile kullanıcılarıyla buluşacak ürün Siyah, Beyaz ve  mor renkte satılacak. Ürünün özelliklerine göz attığımızda Xperia serisinin  hatlarına ve göz alıcı bir dizayna sahip. Özelliklede su geçirmez olması sanırız en sevilen yanı olacak. Bu Özelliklerine ek,
1080 x 1920p Full HD Reality Display ekran, 13MP‘lik hızlı çekim özelliğine sahip arka kamera, 2 GB’lık RAM, 1.5 GHz hızında dört çekirdekli işlemciye sahip.

Bir önceki yazımız olan LG'den çift sim kartlı Akıllı telefon geliyor başlıklı makalemizde android, çift sim kart ve lg hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın