Teknoloji Blogu

Soundcloud.com’a Erişim Kapatıldı!

0

SoundCloud-haber_burgazturk_1

Profesyonel şarkıcıların ve amatör müzisyenlerin tek çatı altında şarkılarını paylaşabildikleri bir platform olan SoundCloud.com’a şu sıralar erişilemiyor. Site üzerinde bakanlığın mahkeme kararı bulunmamasına rağmen, “Ulaşmaya çalıştığınız uygulama şirket kuralları gereği bloklanmıştır” şeklinde bir ifade yer alıyor.

soundcloud-erisim-kapatildi-2014

Şuan için DNS ve VPN hizmeti kullanan bazı kişiler siteye erişebilse de siteye Türkiye üzerinden erişim yapılamıyor. Özellikle son zamanlarda ülkemiz de ki olayların etkisiyle ortaya çıkan ses kayıtlarının bazıları SoundCloud’a yüklenince, sitenin bu sebeple kapatıldığı konuşuluyor.

İleri ki günlerde yürürlüğe girecek olan internet ile ilgili değişikle bu kapatma haberlerinin daha fazlasınıda duyabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Mac, 30 Yaşına Girdi! başlıklı makalemizde apple, ilk mac reklamı ve Mac hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et