Teknoloji Blogu

Spotify’a Göre Hangi Ülkede Neler Dinleniyor

0

Müzik dinleme servisi Spotify, ünlü ve şehir bazında en çok dinlenen parça listelerinden interaktif bir harita yayınladı.

Diğer ülkelerde en çok dinlenen parça ve parça listelerini görebileceğiniz interaktif haritalarla kendi müzik zevkinize uygun şehir ve ülkeleri görebileceksiniz. Örneğin Türkiye‘de en çok David Guetta‘nın Hey Mama şarkısı dinlenirken, Amerika‘da Fetty Wap‘ın Trap Queen şarkısı dinlendi. Haziran ayının verileri göre, özellikle Avrupa’da Major Lazer, MØ, DJ Snake dinleniyor. Dünya çapında insanların müzik zevkini daha kolay analiz edebileceğiniz haritalar ile, farklı müzik zevklerini derleyebilir ve kendi listelerinizi oluşturmada ilham kaynağı yapabilirsiniz.

ulkelere-gore-en-cok-dinlenenler

Ülkerlerde en çok dinlenen parçaları buradan, şehir bazlı en çok dinlenen parçalar listesi için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İngiltere'de Apple Pay'a Kavuştu başlıklı makalemizde Apple Pay, apple pay ingiltere ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et