Teknoloji Blogu

Steve Jobs’ın 3 Adet Kartviziti Açık Arttırmada

0

Apple’ın efsanevi CEO’su Steve Jobs’ın 3 adet kişisel iş kartviziti açık arttırmada satışa çıkarıldı. 1984 ve 1990 yılları arasında yer aldığı kuruluşlarda ki kartvizitlerinin yer aldığı açık arttırmada, şuana kadar 5.000 Dolara kadar teklif geldi. stevejobs-kartvizit-acik-arttirma “Steven P. Jobs” adıyla yer alan 3 kartvizit; Next, Apple ve Pixar‘ı kapsıyor. Şuana kadar sahip olduğu şirketlerin kartvizitlerini Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde ki “The Marin School” satıyor. Okulda bir veliye ait olduğu öne sürülen kartvizitlerin satışından elde edilen para okula yardım parası olarak gidecek. Apple koleksiyonerlerinin kaçırmayacağı 3 kartvizit için son tarih 7 Mayıs! Ürünü incelemek ve teklif vermek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook, Nepal İçin 10 Milyon Dolarlık Yardım Topladı başlıklı makalemizde facebook, Facebook Nepal ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et