Tanınmayacak Kadar Kilo Alan Christian Bale'in Yeni Filmi: Vice - Teknofeed.COM

Tanınmayacak Kadar Kilo Alan Christian Bale’in Yeni Filmi: Vice

 Tanınmayacak Kadar Kilo Alan Christian Bale’in Yeni Filmi: Vice
Okunuyor Tanınmayacak Kadar Kilo Alan Christian Bale’in Yeni Filmi: Vice

Christian Bale yine her zaman ki gibi tanınmayacak hale büründüğü yeni filmi Vice’tan ilk fragman dün akşam yayınlandı. Bir biyografi tarzında film olacak olan Vice, ABD tarihindeki en önemli isimlerinden biri başkan yardımcısı Dick Cheney isminin hayat hikayesini ve yükselişini konu alacak.

Oscar ödüllü yönetmen Adam McKay ile çalışılacak olan Vice filminde, bakalım ne kadar başarılı bir yapım ortaya çıkarılacak. Şimdilik fragmana göz attığımızda gerçekten harika bir film geliyor diyebiliriz. Ayrıca belirtmek istediğimiz önemli bir konu daha var, Christian Bale bu önemli proje için yaklaşık 30 kiloya yakın almış durumda. Dick Cheney’e benzemek ve rolünü daha da benimsemek için bu kararı alan Bale, ne kadar önemli bir aktör olduğunu bir kez kanıtlar durumda.

[ilgiliicerik icerik_id=”15510″]

Vice Filminden İlk Fragman

Christian Bale‘in başrolünde olduğu Vice filminin diğer önemli oyuncuları da şu şekilde; Amy Adams’ı Lynne Cheney, Steve Carell’i Donald Rumsfeld, Sam Rockwell’i ise George W. Bush rolünde izleyeceğiz.

Bir aksilik olmadığı sürece Vice filmi 21 Aralık 2018 tarihinde beyaz perdede olacak.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın