The Division 2 Tanıtıldı ! Güzel Bir Video Sizlerle - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

The Division 2 Tanıtıldı ! Güzel Bir Video Sizlerle

 The Division 2 Tanıtıldı ! Güzel Bir Video Sizlerle
Okunuyor The Division 2 Tanıtıldı ! Güzel Bir Video Sizlerle

Günümüzden 2 sene önce piyasaya çıkan The Division adından pek söz ettiremese de bir çok oyuncu tarafından keyifle oynanmaya devam ediyor. Ara ara ubisoft firmasının vermiş olduğu güncellemeler ile ayakta durmaya şu zamanda kadar devam etmiş durumda. Geçtiğimiz gece The Division 2 oyununun çıkarılacağı Twitch üzerinden canlı yayınla oyun severlere duyuruldu.

İlk oyunu geliştiren Massive Entertainment firması tekrar serinin 2. oyunu için kolları sıvamış durumda. Stüdyo olarak da, Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bucharest ve Ubisoft Shanghai ile birlikte tanıtım ve yayınlama sürecini devam ettirecekler.

İşte Tom Clancy’s The Division 2 Oynanış Videosu

Oyun motorunda değişikliğe giden Ubisoft firması, Snowdrop oyun motorunun geliştirilmiş versiyonunu kullanacak. The Division 1’den edindikleri tecrübe ve birikimlerle bu oyunu çok daha iyi piyasaya süreceklerini belirten oyun direktörü Julian, bir hayli iddaalı the division 2 konusunda.

The Division 2 çıkış tarihi ve hangi platformlara geleceği konusunda detaylı bilgi verilmedi. Ancak Xbox One X sahiplerine sevindirici bir haber olarak şunu söyleyebiliriz; The Division 1’e ek olarak 4k yama güncellemesi gelecek ve oyunu daha güzel deneyimlerle belki tekrar oynayabileceksiniz. 🙂

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın