The Equalizer 2 Filmi İçin Yeni Fragman Yayında - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

The Equalizer 2 Filmi İçin Yeni Fragman Yayında

 The Equalizer 2 Filmi İçin Yeni Fragman Yayında
Okunuyor The Equalizer 2 Filmi İçin Yeni Fragman Yayında

Oscar ödülüne sahip dünyaca ünlü Denzel Washington‘ın 201 yılında vizyona giren The Equalizer serisinin ilk filmi oldukça fazla beğeni almıştı. Aksiyon dolu sahneleri ile izleyiciyi heyecanlandıran filmde ünlü oyuncunun da kalitesi gerçekten belli oluyordu. Sersinin ikinci filmi için yeni bir fragman dün youtube üzerinden yayına alındı.

Bazı bölümlerde İstanbul’u göreceğiz

Ünlü isim, Denzel Washington bu filmde Robert isimli bir şöförü canlandırmakta. Serinin ilk filminde sağlam bir yapı markette çalışan Robert, ikinci filmde aynı Uber gibi çalışan bir sistemin şöförü olarak karşımıza çıkacak. Yaptığı bu iş karşısında gördüğü olaylara sessiz kalmayacak olan Robert kendince adalet yöntemleri ile düşmanları alt etmekte.

İlk fragmanda da olduğu gibi bu yeni videoda da İstanbul’dan bir kesit görmekteyiz. Türkiye’de 14 Eylül 2018 tarihinde vizyonda olacak olan The Equalizer 2 fragmanı ile sizi baş başa bırakıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den 20. yıl için özel video başlıklı makalemizde manşet, turkcell ve Turkcell 20. yaş videosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın